Zestaw świąteczny w drewnianej skrzynce. Dwie butelki wina, herbata i świąteczna czekolada w kształcie choinki.

Wina na Święta: Trzy Skarby, Które Odkryjesz w Kieliszku

Wina na Święta: Trzy Skarby, Które Odkryjesz w Kieliszku

Święta to czas, który chcielibyśmy uczynić wyjątkowym, pełnym magicznych chwil i aromatycznych doznań. Nic nie dodaje takiej wyjątkowości świątecznym spotkaniom jak doskonale dobrane wina. Przygotowaliśmy dla Ciebie trzy propozycje, które idealnie wpasują się w klimat świąt, tworząc niezapomniany rytuał smaku i aromatu.

Qvevri: Tradycja Gruzińska w Kieliszku

Rozpocznijmy od Qvevri – naturalnego wina, wytwarzanego tradycyjną gruzińską metodą  długiej maceracji. Jego bursztynowa barwa to nie tylko zwykły kolor, to połączenie z historią i tradycją. Qvevri zachwyca aromatami mirabelki, renklody, jabłka, przypraw i suszu wigilijnego oraz wspaniale wtopionymi taninami. To prawdziwa podróż po gruzińskich smakach a nisko interwencyjna technika produkcji  podkreśla jego autentyczność.

Qvevri to nie tylko wino, to opowieść o kulturze, smaku ziemi i tajemniczych nutach, które otwierają się w każdym łyku. Niech to będzie świąteczne odkrycie dla tych, którzy pragną czegoś więcej niż tylko wina – chcą smakować tradycję.

Daromi: Elegancja i Lekkość w Jednym

Przenieśmy się teraz do Daromi, wytrawnego wina o intensywnych aromatach wiśni, leśnych owoców, czarnych jagód i delikatnych nutach wędzonej śliwki i dymu. To wino, które emanuje lekkością, owocowym smakiem i delikatną kwasowością. Jego głęboka, nasycona barwa sprawia, że staje się ono eleganckim dodatkiem do świątecznego stołu.

Daromi to nie tylko napój, to prawdziwe dzieło sztuki w kieliszku. Jego intensywne aromaty przeniosą Cię w zimowy las, gdzie rozbrzmiewają śpiewy ptaków i szum leśnych strumieni. To wino stworzone z pasją, które wprowadzi do Twojego świątecznego menu nuty wyjątkowe i niezapomniane smaki.

Wino Robinia: Perła dla Miłośników Unikalnych Doznań

Wino Robinia, serce tego świątecznego zestawu, to prawdziwa perła dla miłośników unikalnych win. Jest ono wytwarzane w limitowanej ilości a subtelne nuty 'beczkowe’ i wyraźne aromaty kwiatu akcji i dojrzałej renklody ukazują troskę o każdy detal w procesie jego tworzenia. Wino strukturalne, oleiste,  z charakterem będzie doskonałym towarzyszem świątecznych potraw.

To wino niefiltrowane i nieklarowane zostało stabilizowane naturalną metodą poprzez długie leżakowanie w beczce akacjowej, co nadaje mu niepowtarzalny smakowy profil. Wino Robinia to nie tylko napój, to połączenie natury, pasji i tradycji, które przeniesie Cię w magiczny świat świąt.

 

Wina Qvevri, Daromi i Wino Robinia to trzy skarby, które sprawią, że Twoje święta będą pełne niezapomnianych doznań. Każde z nich to opowieść o smaku, tradycji i pasji, której nie da się zastąpić. Odkryj magię świąt w każdym łyku i podziel się tym magicznym doświadczeniem ze swoimi bliskimi. W końcu, święta to czas dzielenia się radością i smakiem! 

Nasze zestawy świąteczne znajdziecie w naszym sklepie online!! 

Obserwujcie nas na bieżąco: Facebook & Instagram! 🙂 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart