Wino i Śpiew Festiwal:

Kiedy?

04.06.2023

Gdzie?

Czego Można Się Spodziewać ?

Wino i Śpiew Festiwal to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się po raz pierwszy 4 czerwca 2023. Organizatorzy zapewniają, że będzie to niezapomniany dzień, pełen wspaniałych wrażeń dla wszystkich miłośników wina i muzyki. Jakie atrakcje czekają na uczestników festiwalu?

Degustacja Win Od 18 Producentów !

Na festiwalu zaprezentuje się aż 18 producentów win, którzy przybędą ze swoich winiarni z różnych zakątków świata. Wśród nich znajdą się producenci z Hiszpanii, Francji, Czech, Węgier, Słowenii, Grecji, Argentyny, Portugalii oraz z Polski – jedyną winnicą, która będzie reprezentować nasz kraj, będzie Winnica Płochockich.

Smaki Świata Na Strefie Gastronomicznej

Podczas festiwalu każdy będzie mógł skosztować różnorodnych dań z grilla, specjałów kuchni Garmażenie oraz desek serów. Strefa gastronomiczna zaoferuje wiele smakołyków, a organizatorzy zapewniają, że podniebienia uczestników festiwalu będą w pełni zadowolone. Na strefie gastronomicznej nie zabraknie również Wehikułu Smaku oraz Tylko Pysznie – Bistro & Delikatesy.

Znakomite Gwiazdy Na Festiwalowej Scenie

W trakcie festiwalu na scenie wystąpią znakomite gwiazdy z Polski i zagranicy. Na otwarcie festiwalu zaproszono krakowskich muzyków jazzowych, skład obiecującego pianisty młodego pokolenia – Szymona Wojnarowicza. Tuż po nich wystąpi najpopularniejszy kubańczyk mieszkający w Polsce – Jose Torres z zespołem Havana Dreams. Przed godziną 20:00 zaprosimy na scenę gwiazdę festiwalu – zespół PIN, który wykona swoje największe hity, w tym utwór, od którego wszystko się zaczęło i który stał się hymnem naszego festiwalu – „Wino i Śpiew”.

Dodatkowe Atrakcje

Podczas festiwalu nie zabraknie również strefy chillout oraz wieczornego kina letniego na zakończenie wydarzenia. To tylko kilka z wielu atrakcji, jakie czekają na uczestników festiwalu.

Bilety na Wino i Śpiew Festiwal

Ceny biletów na Wino i Śpiew Festiwal zaczynają się od 160 złotych za jednodniowy wstęp. Można także nabyć bilety na cały weekend.

Shopping Cart

Czy masz ukończone 18 lat?

Musimy SIę Upewnić Zanim Przejdziesz Dalej