Winnica Płochockich w oczekiwaniu na obfite zbiory: Powolny start sezonu zbiorów

Winnica Płochockich w oczekiwaniu na obfite zbiory: Powolny start sezonu zbiorów

Sezon zbiorów w naszej winnicy rozpoczął się w tym roku nieco inaczej niż zwykle. Zamiast dynamicznego tempa, które towarzyszyło nam w poprzednich latach, obecnie doświadczamy nieco bardziej powolnego rozkręcania się zbiorów. Jest to jednak naturalny proces, który ma swoje własne uroki i zapowiada wyjątkowe wina na horyzoncie.

Selekcja winogron: Gwarancja doskonałej jakości

Na obrazku widzimy proces zbiorów winogron.

Na początek sezonu zbiorów wybraliśmy się na pola, by zebrać winogrona przeznaczone do produkcji win białych i różowych. Pierwszą odmianą, którą mieliśmy przyjemność ze sobą zabrać, były winogrona odmiany Solaris. Ta odmiana cieszy się u nas wielkim uznaniem ze względu na swoją wyjątkową jakość i charakterystyczny smak, który później przekłada się na doskonałe wina.


Nie można jednak ukryć, że większość winogron nadal czeka na swoją porę do zbioru, który jest zaplanowany na październik. To właśnie ta cierpliwość i staranność w pielęgnacji naszych winnic przekładają się na wyjątkowe smaki i aromaty naszych win. Każde winogrono jest starannie sprawdzane pod względem jakości, dojrzałości i stanu zdrowia. Dzięki temu możemy zapewnić, że tylko najlepsze i najzdrowsze owoce trafią do produkcji naszych win.

Sezon zbiorów to zawsze czas pełen emocji i oczekiwań. Choć tempo rozpoczęcia zbiorów może być trochę wolniejsze w tym roku, jesteśmy pewni, że efekty naszej pracy i troski o winnice zaowocują wyjątkowymi winami. Już teraz czekamy z
niecierpliwością na październik, kiedy to będziemy mogli kontynuować naszą pracę i zebrać resztę winogron.

Winnica Płochockich: Zapowiedź wyjątkowych win

Mamy nadzieję, że nasza winnica nadal będzie cieszyć Was swoimi wyjątkowymi winami, które są efektem naszej pasji i oddania.

Dziękujemy za wsparcie i zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i sklepu online winnicy, abyście mogli
osobiście przekonać się o urodzie tego sezonu zbiorów oraz spróbować naszych doskonałych win.

Śledźcie naszą stronę internetową i media społecznościowe, aby być na bieżąco z naszymi aktualnościami i nowościami związanymi z winnica. Dziękujemy, że jesteście z nami i razem z nami czekacie na wyjątkowe wina sezonu zbiorów 2023!

Na zdjęciu widzimy winorośla gotowe do zbiorów

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart

Czy masz ukończone 18 lat?

Musimy SIę Upewnić Zanim Przejdziesz Dalej